УВАГА! Шановні клієнти, на даний момент наша компанія приймає та доставляє замовлення у штатному режимі!

Гарантія та сервіс

Ви є тут

Фахівці компанії “Електро Груп” докладають всіх зусиль, щоб у клієнтів не виникало зауважень до поставленого обладнання та встановлених систем електричного кабельного обігріву. На будь-якому етапі ведення проектів ми надаємо консультації щодо експлуатації обладнання та систем електричного обігріву, а при необхідності здійснюється виїзд на об'єкт для моніторингу роботи встановлених систем.

 

Висока якість використовуваного обладнання дозволяє нам бути впевненими у тривалому терміні його експлуатації та брати на себе повну відповідальність за реалізовані проекти.

 

Гарантійним та сервісним обслуговуванням у компанії "Електро Груп" займається технічний відділ, виїзд якого на об'єкт здійснюється дуже оперативно. Технічний відділ укомплектований висококваліфікованим електротехнічним персоналом та сучасним обладнанням, яке необхідне для перевірки стану систем електрообігріву.

 

Наші послуги включають діагностику електричного обладнання, гарантійне та післягарантійне обслуговування змонтованого обладнання та систем електрообігріву, проведення навчання служби технічної експлуатації та їх технічну підтримку.