УВАГА! Шановні клієнти, на даний момент наша компанія приймає та доставляє замовлення у штатному режимі!

Про компанію

Ви є тут

ТОВ "Електро Груп" офіційний представник відомих світових виробників вибухозахищеного обладнання та кабельних систем електричного обігріву, таких як STAHL (Німеччина), ELTHERM (Німеччина) та Peppers Cable Glands (Англія). Виходячи з цього, наша компанія має можливість у найкоротші терміни задовольнити Ваші потреби щодо багатьох видів вибухозахищеного обладнання.

 

Дане обладнання вже встановлено і чудово справляється зі своїми функціями на багатьох промислових об'єктах по всьому світу вже протягом кількох десятиліть.

 

ТОВ «Електро Груп» має свій проектний, монтажний і сервісний відділ. Це дає можливість гарантувати повний сервіс – починаючи з проектування та закінчуючи гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

 

Основні напрямки нашої діяльності

 

Промисловий кабельний електрообігрів

 

Обогрев трубопроводов

 

 

Обігрів трубопроводів дозволяє вирішувати завдання підтримки температури, захисту від замерзання, підвищення температури. У багатьох випадках обігрів є невід'ємною частиною технологічних трубопроводів. Кабельне обігрів дозволяє забезпечити плинність продуктів, що транспортуються, і безупинність технологічних процесів, зниження в'язкості, запобігти утворенню пробок і замерзанню стоячих продуктів.

 

 

кабельный обогрев резервуаров

 

 

 

 

Обігрів ємностей і резервуарів використовується для захисту від замерзання, підтримки нормальної технологічної температури продукту, запобігання кристалізації, зниження в'язкості або розігріву речовини до необхідної температури.

 

 

 

 

 

Кабельный обогрев бункеров

 

 

 

Обігрів поверхонь бункерів відіграє важливу роль для видалення летючого пилу з пиловловлювачів, фільтрів, запобігання утворенню конденсату на стінках і примерзання сипучого продукту. Кабельне обігрів передбачає попередній розігрів конструкції бункерів перед запуском для видалення вологи, що накопичується. Наступним завданням електрообігріву є підтримання температури стінок бункера вище температури конденсації.

 

 

 

 

 

Съемные системы обогрев

 

 

Знімні системи електрообігріву виготовляються індивідуально для кожної конкретної задачі. Вони є ефективним рішенням обігріву технологічного обладнання, яке потребує частого доступу до нього обслуговуючого персоналу. Знімні системи обігріву легко монтувати та зручно обслуговувати. Конструкція цих кожухів включає нагрівальний кабель, теплоізоляцію, високоякісне покриття і систему кріплень. За запитом може включати розподільну коробку або термостат. Завдання, які можна вирішувати за допомогою даних систем різноманітні – починаючи від захисту від замерзання і закінчуючи підвищенням температури продукту.

 

 

 

Антиоблединение во взрывоопасной зоне

 

 

 

 

Системи антизледеніння у вибухонебезпечних зонах не дозволяють утворюватися бурулькам та льоду на покрівлях та у водостоках, які можуть загрожувати здоров'ю та життю працівників підприємств, цілісності автомобілів, руйнувати покрівельні покриття та елементи водостічних систем.

 

обогрев лабораторных аппаратов

 

 

 

Обігрів лабораторних апаратів, пристроїв та приладів зі скла, кераміки, кварцу, які мають поверхню, що легко ушкоджується. Спеціальні стрічкові нагрівачі розроблені для обігріву подібних приладів і можуть використовуватися при температурах від 260°С до 900°С.

 

 

 

Обогрев насосов

 

 

 

 

Обігрів насосів для нафтової, харчової, хімічної промисловості підвищення текучості продукту, захисту від замерзання, підтримки температури продукту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антиобмерзаючі системи для покрівлі

 

Системы антиоблединения

У період холодів водовідвідні системи будівель поступово закупорюються, у результаті на покрівлі накопичується лід. Це призводить до деформації та виходу з ладу систем водовідведення, пошкоджень самої покрівлі, а також призводить до руйнування фасаду будівлі. Внаслідок падіння льоду та бурульок виникає ймовірність травмування людей.

Обігрів покрівлі вирішує такі завдання:

 • зводить до мінімуму можливість утворення льоду, бурульок;
 • запобігає деформації та надовго зберігає водостічні системи в робочому стані;
 • продовжує термін служби покрівлі та фасаду будівлі;
 • мінімізує ризик травмування людей та псування майна
 • внаслідок падіння бурульок.

 

Системи сніготанення

 

Системы снеготаяния

Данные системы предназначены для предотвращения образования, а также удаления с поверхностей снега и наледи. Укладка нагревательного кабеля под поверхность покрытия, позволяет защитить от образования льда: ступени, пандусы, а также различные открытые площадки и сложные съезды, эстакады и погрузочно-разгрузочные рампы, места с интенсивным движением людей (входы в торговые

центры, кинотеатры, вокзалы, станции метрополитена, открытые зоны подземных пешеходных переходов, остановки общественного транспорта и т.д.). 

Завдання, що вирішуються:

 • Запобігання утворенню льоду;
 • Продовження терміну служби асфальтних, плиткових, бетонних та інших покриттів внаслідок відсутності необхідності їхнього постійного механічного очищення;
 • Уникнення травмування людей та пошкодження автотранспорту.

 

Обігрів залізничних стрілочних переказів

 

Обогрев стрелочных переводов

Стрілецькі переклади є найбільш сприйнятливими компонентами залізничної колії. У їхню конструкцію входять складні технічні складові частини з безліччю механічних, у тому числі

рухомих деталей.

Скупчення снігу та зледеніння в зимовий період року може перешкоджати роботі стрілочних переказів, частин частин залізничних рейок, що переміщаються, і механізмів стрілочних. Внаслідок вони виходять з ладу та тягнуть за собою порушення руху залізничного транспорту.

Стрільний обігрівач El-Point - це новітня система обігріву стрілок, розроблена фахівцями eltherm, ефективність якої на 30% вище, ніж у звичайних стрілочних обігрівачів.

 

 

Вибухозахисне обладнання від німецького виробника компанії R. Stahl

 

Протягом майже століття R. STAHL займається розробками в галузі безпечних технологій для вибухонебезпечних зон. Компанія надає орієнтовані майбутнє продукти, і навіть цілі системи. R. Stahl знайде оптимальне рішення для кожної проблеми клієнта з вибухозахисту – у всьому світі.

Взрывозащищенное оборудование

Категорії продуктів для вибухонебезпечних зон:

 • сполучні та клемні коробки;
 • порожні корпуси з поліестру, алюмінію, нержавіючої сталі;
 • шафи керування;
 • пости керування;
 • сигнальне обладнання;
 • позиційні вимикачі;
 • штекерні пристрої;
 • силові вимикачі;
 • вибухозахищені кабельні вводи;
 • системи заземлення.

 

 

Світлодіодне вибухозахищене та промислове освітлення компанії QINSUN

 

Взрывозащищенное светодиодное освещениеНаші фахівці проводять світлотехнічні розрахунки, які вирішують низку серйозних завдань:

 • Вибір оптимального типу світлових приладів;
 • Розрахунок кількості світильників, необхідної для створення необхідного рівня освітлення;
 • Визначення потужності освітлювального пристрою;
 • Розташування світильників на об'єкті;
 • Розрахунок вартості системи освітлення тощо.

Компанія «Електро Груп» для проведення світлотехнічних розрахунків застосовує новітнє програмне забезпечення. Тут ви зможете замовити розрахунок освітлення для будь-якого типу приміщень – у кожному випадку ми гарантуємо швидкий і точний результат

 

 

 

 

Підприємство «Електро Груп» на ринку електрообігріву та вибухозахищеного обладнання досягло величезного успіху завдяки тому, що Замовники, ¦звертаючись до нас із завданням, отримують цілий комплекс послуг для її вирішення  ¦– огляд об'єкта, технічні консультації, проектування, монтаж та технічна підтримка в процесі експлуатації. Наша висококомпетентна команда інженерів спеціалізується на розробці та впровадженні комплексних систем для надзвичайно різноманітних застосувань.